27 Aralık 2013 Cuma

Happy New Year:)


Bu sene hem benim için, hem ülke için çok çalkantılı bir sene oldu... Umarım herşey süper olur 2014'te, hayalimizden de iyi olur..
Bu sene bitmeden kayıtlara geçsin diye bir wishlist yazayım bari dedim, 1 sene sonra baktığımızda bakalım neler olmuş olur... Bir kısmı büyük, bir kısmı küçük.. Tabii klasik oldu ama unutmayalım, en önemlisi sağlık, huzur bizimle olsun.. Gerisi teferruat...

1) Bu sene 3 senedir beraber olduğum minik micra mı satmak zorunda kaldım :( çünkü yaklaşık 1 sene boyunca beni o kadar uğraştırdı ki, artık soğudum ve saatım.. Şimdi yeni araba arayışındayım bakalım umarım kalbime göre bişi olur... Tabii bu aşağıdaki pembe şey tamamen bir temsili fotoğraf ;)


2) Ev / Umarım kısmet olur :)


3) Celine :)

4) Kürk, kürk ve bolca kürk :) Tabii imitasyon

5) Çikolata şelalesi :) Yaaa bayılıyorum bunlara!6) Paris'e gittiğimde Disneyland'a da gittim ama bir hayalim de Disney Hotel'de kalmak, belki bu sene gerçek olur ;)


7)  Bu sene bir de gezme hayallerimin arasında, Roma var, İtalya dışında Avrupa'da çoğu ülkeyi gördüm bir bunda aklım kaldı :)


8) Bir de gemi turu hayalim var, ben biraz korkarım ayağım yere bassın isterim ama sevdiğiceğim çok sever, kısmet belki bu yıl yaparız ;)


9) Bol bol Milkaaa :)


10) 1 senelik evliyiz, çok şükür ki bir sürü eksiğimizi tamamladık, bir tek aklımda şu Arco Lambader kaldı, bakalım sıra gelecek ona da..


 11) Pembe bir vespaaa :) Bu olursa kaymak olur :)


Aklıma gelenler bunlarr şimdiliik, umarım hepimiz için miss gibi bir yıl olur :)

İyi senelere... :)


1 yorum:

  1. happy new year. Harika bir blog. loğunuzu takibe aldım ben de bloğuma ve bloğumdaki çekilişe beklerim sevgiler

    YanıtlaSil

bir piggy yorum :)